Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


 
PrijemPortalGalerijaLatest imagesTražiRegistruj sePristupi

 

 Ivanjica forum

Ići dole 
5 posters
AutorPoruka
Admin
Admin
Admin
Admin


Broj poruka : 330
Datum upisa : 07.12.2008

Ivanjica forum Empty
PočaljiNaslov: Ivanjica forum   Ivanjica forum Icon_minitimeNed Dec 07, 2008 7:58 pm

Dobro dosli Very Happy


Kada učestvujete na javnim forumima morate imati u vidu koliko je veliki auditorijum kome se obraćate. Ne postoje načini da se utvrdi tačan broj korisnika foruma, ali ako uzmemo u obzir da forum može da prati praktično svako ko ima pristup Internetu računajte da vas čita ogroman broj ljudi. Zbog toga je vaša odgovornost za ono što napišete mnogo veća nego npr. u mail-u, jer, potencijalno, nekim svojim nepromišljenim postupkom možete ugroziti mnogo više ljudi.
Zato,

* Izbegavajte slanje poruka tipa "i ja" ukoliko se radi o odobravanju sa prethodnim unosom. Vaš unos bi morao da sadrži više od citiranja prethodnih.

* Prilikom slanja odgovora na neku temu najčešće je potrebno da citirate deo unosa na koji odgovarate i da se nadovežete na njega. Vrlo je čest slučaj da korisnici prilikom odgovaranja na temu jednostavno citiraju ceo sadržaj unosa na koji odgovaraju. Vrlo često to ide do krajnosti tako da se citira poslednji unos u nekoj temi. Tako nešto već ne treba raditi. Da bi ste odredili šta treba i u kojoj meri da citirate držite se sledećeg pravila: citirajte samo onoliko koliko je dovoljno da se poveže diskusija, ni manje ni više od toga. Takođe, slobodno citirajte iz više delova. Napravite jedan citat pa svoj odgovor na njega, onda stavite sledeći, pa odgovorite na njega i tako dalje.

* Nemojte pisati na forumu velikim slovima. Velika slova se koriste kada želite da vaš unos deluje kao da vičete. U nekim slučajevima to može biti svrsishodno ali u većini slučajeva ljudima koji prate forum se to baš i neće svideti.

* Ukoliko želite da odgovorite samo jednoj osobi koja učestvuje u diskusiji (a Vaš komentar nije ni u kakvoj vezi sa temom), ne započinjite chat u nekoj temi već joj se obratite putem privatne poruke! Zapamtite da forum prati veliki broj ljudi i da verovatno NISU zainteresovani za vaš lični odgovor toj osobi.

* Pre nego što postavite neko pitanje tipa "gde se nalazi, gde da nađem…" proverite da li već postoji takva tema na forumu sa sličnim ili identičnim pitanjem.

* Budite tolerantni. Ne uzimajte zdravo za gotovo sve što pročitate u nekoj temi, a pogotovo ne reagujte na provokacije. Upravo najbolja reakcija na provokaciju je kada uopšte ne reagujete. Najčešće teškim rečima napisanim u afektu stvari možete samo da pogoršate, izazovete lančano povećavanje broja unosa u temi koje će dovesti do brisanja teme. Bolje je da u startu ignorišete takve unose, da ih prijavite moderatoru i oni će biti obrisani.
Dok administratori i urednici ovog foruma nastoje da obrišu ili izmene
bilo koji dostupni materijal što je brže moguće, nemoguće je pregledati
svaku poruku. Prema tome, na Vama je da znate da sve poruke poslate na
ove forume iskazuju stavove i opredeljenja autora, nikako
administratora, urednika ili webmastera (osim, naravno, poruka poslatih
lično od ovih ljudi) i od sada se obavezujete uslovima.


Poslednji izmenio Admin dana Uto Dec 16, 2008 1:34 am, izmenjeno ukupno 1 puta
Nazad na vrh Ići dole
https://ivanjica.darkbb.com
Storm_z

Storm_z


Broj poruka : 4123
Godina : 54
Lokacija : Olujna_polja
Datum upisa : 07.12.2008

Ivanjica forum Empty
PočaljiNaslov: Re: Ivanjica forum   Ivanjica forum Icon_minitimePon Dec 08, 2008 2:10 am

Da malo pojasnimo-NEMA VREDJANJA,OMALOVAZAVANJA...Svako ko to pokusa dobice stalan ban.Ovde smo da se druzimo,sve sto ne zelite sebi nemojte ni drugima.Ugodan boravak Very Happy

Ivanjica forum Snjeskolm
Nazad na vrh Ići dole
Admin
Admin
Admin
Admin


Broj poruka : 330
Datum upisa : 07.12.2008

Ivanjica forum Empty
PočaljiNaslov: Re: Ivanjica forum   Ivanjica forum Icon_minitimeČet Dec 18, 2008 7:41 pm

Malo smo radili na portalu...Ako imate primedbe ili neke ideje,pisite zezanje
Nazad na vrh Ići dole
https://ivanjica.darkbb.com
Storm_z

Storm_z


Broj poruka : 4123
Godina : 54
Lokacija : Olujna_polja
Datum upisa : 07.12.2008

Ivanjica forum Empty
PočaljiNaslov: Re: Ivanjica forum   Ivanjica forum Icon_minitimeČet Jan 08, 2009 1:37 pm

Ovaj forum nije otvorenog tipa.Zamisljen je kao kutak za ljude koji se medjusobno poznaju i uvazavaju.Svaki nick posle registracije biva proveren.Mi koji smo tu znamo i zbog cega.Mogu garantovati svakom clanu postovanje njegove licnosti,porodice i intime.Vecina nas se zna jos sa Krstarice a mladi koji dolaze su dobra deca.Znam da cemo ih uvazavati kao i oni nas jer su mi bili u kuci ili smo se zblizili na neki drugi nacin.Zato se opustite i pisite sta zelite.Mozete slobodno promasiti svaku temu jer to je odlika vecine nas-ja prva volim ozbiljnosti da zacinim smehom.Mnogo je lakse suzu zameniti osmehom,bar na kratko...Toliko od mene i Hvala Vam sto ste tu!
Nazad na vrh Ići dole
Admin
Admin
Admin
Admin


Broj poruka : 330
Datum upisa : 07.12.2008

Ivanjica forum Empty
PočaljiNaslov: Re: Ivanjica forum   Ivanjica forum Icon_minitimeSre Jan 14, 2009 3:37 am

Napravili smo male izmene na forumu,nadam se da ce vam odgovarati Very Happy Za nas malo starije i veca slovca cheers Sutra menjamo logo...Svaku kritiku i pohvalu prihvatamo kao i nove predloge.Stvorimo zajedno lepu atmosferu za druzenje. zezanje
Nazad na vrh Ići dole
https://ivanjica.darkbb.com
ka5an
Moderator
Moderator
ka5an


Broj poruka : 34
Datum upisa : 10.01.2009

Ivanjica forum Empty
PočaljiNaslov: Re: Ivanjica forum   Ivanjica forum Icon_minitimeSre Jan 14, 2009 1:35 pm

Po mom ukusu,Logo je odličan,samo je višak "SREĆNI PRAZNICI".
Ne zaboravi da zameniš "novogodišnje dugmiće" po forumu,takodje!
Voleo bih da vidim i gore u "navigacionom" dugmiće na srpskom!
Pošto i sam tragam za njima,ajd',ko ih prvi pronadje,nek' obaveštava onog,drugog!?! faca
Zasad sam pronašao samo "citat","nova tema",i "odgovori",u plavim su bojama,i ako ti trebaju,javljaj se! faca
Da,i ono šta je naj važnije:
Na forumu nema "Prozora za brze odgovore"!
Da budem od neke vajde;
Administracioni panel/Generalno/Poruke i e-mailovi/Allow Quick Reply - DA/Pošalji. faca
Nazad na vrh Ići dole
Storm_z

Storm_z


Broj poruka : 4123
Godina : 54
Lokacija : Olujna_polja
Datum upisa : 07.12.2008

Ivanjica forum Empty
PočaljiNaslov: Re: Ivanjica forum   Ivanjica forum Icon_minitimeSre Jan 14, 2009 2:43 pm

Treba mi pomoc da ovo Administrator,Moderator spustim ispod avatara.Nisam nasla tu mogucnost.
Sto se tice navigacije ima je samo na engleskom,jedino da pravimo sami.Ja sam juce pokusala ali mi se ne svidjaju.Nije to to.Ivanjica forum Prijemrj3
Nazad na vrh Ići dole
ka5an
Moderator
Moderator
ka5an


Broj poruka : 34
Datum upisa : 10.01.2009

Ivanjica forum Empty
PočaljiNaslov: Re: Ivanjica forum   Ivanjica forum Icon_minitimeSre Jan 14, 2009 4:08 pm

To,za moderatore/Admine ti se podešava u "Korisničkim grupama"...
Još uvek ne vidim prozor za brze poruke,iako detaljno opisah? Very Happy
Smor je stalno otvarati posebnu stranicu da bi se odgovorilo na nešto.
Nazad na vrh Ići dole
Admin
Admin
Admin
Admin


Broj poruka : 330
Datum upisa : 07.12.2008

Ivanjica forum Empty
PočaljiNaslov: Re: Ivanjica forum   Ivanjica forum Icon_minitimeSre Jan 14, 2009 4:25 pm

Al si ti nestrplji,evo Very Happy Pravila sam novi logo.Valja?
Nisam nasla ta podesavanja za spustanje statusa ispod avatara.Sinoc me izludeo panel zbog toga.
Spustila bih samo slicice ranga.
Nazad na vrh Ići dole
https://ivanjica.darkbb.com
ka5an
Moderator
Moderator
ka5an


Broj poruka : 34
Datum upisa : 10.01.2009

Ivanjica forum Empty
PočaljiNaslov: Re: Ivanjica forum   Ivanjica forum Icon_minitimeSre Jan 14, 2009 5:42 pm

Dobro ti je sad,imaš i logo i brze odgovore... cheers
Postoji u podešavanjima da spustiš avatar,itd,samo ga treba tražiti,a ne znam ga ovako,napamet.
Možda pitaš Dany/a,on zna više od mene... zezanje
Nazad na vrh Ići dole
Storm_z

Storm_z


Broj poruka : 4123
Godina : 54
Lokacija : Olujna_polja
Datum upisa : 07.12.2008

Ivanjica forum Empty
PočaljiNaslov: Re: Ivanjica forum   Ivanjica forum Icon_minitimeSre Jan 14, 2009 5:47 pm

Naci cu sama Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
Stefan_92

Stefan_92


Broj poruka : 29
Godina : 31
Lokacija : . . .
Datum upisa : 07.12.2008

Ivanjica forum Empty
PočaljiNaslov: Re: Ivanjica forum   Ivanjica forum Icon_minitimeSub Jan 17, 2009 5:16 am

Mozete slobodno da obrosete ako nekako moze onaj profile sad boy,jer sam ja zaboravio kako ide i sifra i korisnicko ime pa sam usao na ovaj...
Nazad na vrh Ići dole
Storm_z

Storm_z


Broj poruka : 4123
Godina : 54
Lokacija : Olujna_polja
Datum upisa : 07.12.2008

Ivanjica forum Empty
PočaljiNaslov: Re: Ivanjica forum   Ivanjica forum Icon_minitimePon Jan 19, 2009 2:30 pm

Stef,imas odgovor na Dobrodoslica.

Da li da menjamo pozadinu foruma ili da ostane ovako?
Nazad na vrh Ići dole
Storm_z

Storm_z


Broj poruka : 4123
Godina : 54
Lokacija : Olujna_polja
Datum upisa : 07.12.2008

Ivanjica forum Empty
PočaljiNaslov: Re: Ivanjica forum   Ivanjica forum Icon_minitimeČet Avg 20, 2009 3:30 am

Izvinjavam se svim clanovima foruma jer sam odgovorna sto vise nema Admina i nemoze da se udje na panel.Sve izmene su nemoguce jer sam izgubila sifru Sad
Nazad na vrh Ići dole
zvezdana
Moderator
Moderator
zvezdana


Broj poruka : 173
Datum upisa : 11.12.2008

Ivanjica forum Empty
PočaljiNaslov: Re: Ivanjica forum   Ivanjica forum Icon_minitimeČet Avg 20, 2009 7:59 pm

Ne brini se, dobro dosla..... snaci ces se vec.......
Nazad na vrh Ići dole
Storm_z

Storm_z


Broj poruka : 4123
Godina : 54
Lokacija : Olujna_polja
Datum upisa : 07.12.2008

Ivanjica forum Empty
PočaljiNaslov: Re: Ivanjica forum   Ivanjica forum Icon_minitimeNed Avg 23, 2009 1:34 am

Izvinjavam se dragi moji ali forum je na novoj adresi.Ja sam kriva jer sam zaboravila sifru Admin Sad


http://olujna-polja.serbianforum.info/forum.htm
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





Ivanjica forum Empty
PočaljiNaslov: Re: Ivanjica forum   Ivanjica forum Icon_minitime

Nazad na vrh Ići dole
 
Ivanjica forum
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1
 Similar topics
-
» Šta je to forum
» Forum-Olujna polja
» Plan grada Ivanjica
» Montazne kuce Ivanjica
» FK Habit Pharm Javor Ivanjica

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
 :: Dobro dosli :: Obavestenja-
Skoči na: